جامعه نابينايان شهرستان کرج

۸۵/۰۲/۰۳

هتل های کرج کارآیی ندارد.

هتل های کرج کارآیی ندارد / مسافران کرج در هتل های تهران اقامت می کنند.

هتل های کرج کارآیی ندارد / مسافران کرج در هتل های تهران اقامت می کنند
کلانشهر میلیونی کرج که روزگاری نه چندان دور ، تفرجگاه استان تهران بوده و تمام ایام سال پذیرای مسافرانی از اقصی نقاط کشور است ، امروز به شهری گذرگاهی بدل شده که کمتر مسافری در آن رحل اقامت می گزیند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مهر در کرج ، جاذبه های توریستی و طبیعی کرج جز در روزهای تعطیل و بیشتر برای ساکنان خود شهر و تهران بازدید کننده ای ندارد و در این میان هتل های کرج هم از مسافر و کسب درآمد کافی بی بهره اند.
در کرج چند هتل خوب برای اسکان موقت مسافران وجود دارد که در اکثر ایام سال مسافر ندارند که البته به نظر می رسد علت اصلی این مسئله نزدیکی به تهران و همجواری این 2کلانشهر باشد.
رضا سلطان محمدی ، رئیس اتحادیه هتل داران کرج گفت: صنعت هتلداری کرج به دلیل مجاورت با تهران رشد نکرده است و از چند سال پیش تاکنون هتل جدیدی به مجموعه هتل های اقامتی شهر اضافه نشده است.
وی افزود: برخی اماکن اقامتی موجود نیز در برخی مواقع توسط مسئولانی که به کرج می‌آیند یا زمان برگزاری همایشها مورد استفاده قرار می گیرد و برخی دیگر از این قبیل مسافران نیز ندارند.
رئیس اتحادیه هتلداران کرج تصریح کرد: از سوی دیگر بسیاری از وزارتخانه ها و نهادها در کرج محل اقامتی مجهز دارند و در زمان لزوم از آنها استفاده می کنند.
سلطان محمدی خاطر نشان کرد: وضعیت بهداشتی و امکانات رفاهی هتلهای ، تالارها و مسافرخانه های کرج مطلوب است و اداره بازرگانی با جدیت بر این امر نظارت دارد.
وی یادآور شد: کرج شهری گذرگاهی است که شاید چندین برابر مسافرانی که در شهرهای دیدنی و پرجاذبه اقامت می کنند از این شهر مسافر عبور کند ، چون به هر صورت راه زمینی دسترسی به 9 استان کشور از طریق کرج است.
سلطان محمدی اظهار داشت: هتلداری در کرج به رغم امکانات و تجهیزات ، کارآیی لازم را ندارد و حتی مسافرانی که به قصد مسافرت به کرج بیایند ، به دلیل مسافت اندک از هتل های تهران استفاده می کنند.
وی اظهار امیدواری کرد: با درایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور و احیای جاذبه های بی شمار توریستی کرج ، صنعت هتلداری این کلانشهر نیز تکان بخورد.
به گزارش خبرنگار اجتماعی مهر ، کرج دارای 60 واحد پذیرایی به صورت تالار، 4 هتل و 4 مسافرخانه است.

[خبرگزاری مهر]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.