جامعه نابينايان شهرستان کرج

۸۴/۰۹/۰۱

کلاسهای آموزشی برای پدران دانش‌آموزان در کرج تشکیل می‌شود.

کارشناس انجمن اولیا و مربیان ناحیه سه کرج گفت: آموزش و پرورش ناحیه سه برای پدران دانش ‌آموزان این ناحیه کلاسهای آموزش خانواده تشکیل می‌دهد.

کارشناس انجمن اولیا و مربیان ناحیه سه کرج گفت: آموزش و پرورش ناحیه سه برای پدران دانش ‌آموزان این ناحیه کلاسهای آموزش خانواده تشکیل می‌دهد.
محمدحسین خسروی روز سه‌ شنبه در گرد همایی مدرسان آموزش خانواده ناحیه سه کرج از حضور نیافتن پدران در جلسه‌های آموزش خانواده انتقاد کرد و افزود:
بی ‌رغبتی پدران برای حضور در این جلسه‌ها طی سه سال اخیر باعث شد، کلاسهای شبانه برای آنان در نظر گرفته شود.
به گفته وی، همچنین قرار است برای پدرانی که در کارخانه‌ ها کار می‌کنند با هماهنگی این واحدهای تولیدی، کلاسهای آموزش خانواده در محل کار آنان تشکیل و مدرسان به کارخانه‌ ها اعزام شوند.
خسروی با تاکید بر مشکلات اخلاقی و آسیبهای عدیده اجتماعی که به گفته وی کیان خانواده‌ها را بویژه در کلان‌شهر کرج تهدید می‌کند،از والدین دانش ‌آموزان خواست به کلاسهای آموزش خانواده اهمیت بیشتری دهند.
وی گفت: این کلاسها با بکار گیری کارشناسان علوم‌تربیتی، روانشناسی، مشاوره و راهنمایی به منظور ارتقای فرهنگ عمومی، ارتباط نزدیک بین والدین و فرزندان، شناخت آسیبهای اجتماعی و آموزش روشهای نوین تربیتی تشکیل می‌شود.
وی تاکید کرد: خانواده مهمترین واحد اجتماعی بشمار می‌رود و اگر موازین اخلاقی ازسوی والدین رعایت شود، بسیاری از مشکلات فرزندانشان برطرف خواهد شد.
به گفته خسروی، شهرستانهای استان تهران در برگزاری جلسه‌ها و کلاسهای آموزش خانواده در کشور ممتاز هستند و ناحیه سه آموزش و پرورش کرج با ‪۵۳‬ مدرس آموزش خانواده در میان شهرستانهای استان تهران بالاترین فعالیت را دارد.

[خبرگزاری ایرنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.