جامعه نابينايان شهرستان کرج

۸۴/۰۶/۲۳

نمایشگاه گل و گیاه در باغ گل های کرج برگزار می شود.

سازمان پارک ها و فضای سبز از افرادی که علاقه مند به نمایش گذاشتن فعالیت های خود در زمینه های فضای سبز، گل و گیاه و.... هستند دعوت به همکاری کرد.

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرستان کرج از افراد حقیقی و حقوقی شهرستان که علاقه مند به نمایش گذاشتن فعالیت های خود در زمینه های فضای سبز، گل و گیاه و.... هستند دعوت کرد تا آثارشان را در نمایشگاه باغ گل ها شرکت دهند.
مسوول اطلاع رسانی سازمان پارک ها وفضای سبز شهرستان کرج درگفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری مهر گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج با هدف ایجاد محیطی با کاردبردهای آموزشی، تفریحی و نمایشگاهی اقدام به ایجاد مجموعه ای با عنوان "باغ گل ها" کرده است تا به این وسیله محیط مناسبی را برای آشنایی شهروندان علاقه مند به فضای سبز و آشنایی با گونه های گیاهی، تکنولوژی ها ی نوین در زمینه فضای سبز، معرفی سیستم آبیاری تحت فشار و معرفی شرکت های مختلف فعال در امور مرتبط با فضای سبز را فراهم کند.

مهتاب خاتمی نشان کرد: کلیه افراد حقیقی وحقوقی که علاقه مند به عرضه فعالیت هایشان درزمینه فضای سبز، گل و گیاه، محوطه سازی، مبلمان شهری، المان های هنری، سیستم های آبیاری، سیستم روشنایی و ... درنمایشگاه باغ گل هستند، می توانند با روابط عمومی سازمان پارک ها وفضای سبز شهرداری کرج تماس بگیرند.

گفتنی است باغ گل ها با مساحت 65 هزار و 400 مترمربع در ضلع جنوبی پارک شهید چمران قرار گرفته است و مجموعه ای شامل برکه، آبشار، قفس پرندگان، خزانه و گلخانه، محوطه های نمایشگاهی جهت ارائه گل و گیاه، رستوران، آلاچیق و ... است.

[خبرگزاری مهر]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.