جامعه نابينايان شهرستان کرج

۸۴/۰۶/۰۱

طرح ساماندهی تپه اسلام آباد کرج پیگیری می شود.

چنانچه سازمان شهرداری های کشور وام 5 میلیارد ریالی به شهرداری کرج بپردازد طرح ساماندهی تپه اسلام آباد پیگیری می شود .

با دریافت وام 5 میلیارد ریالی طرح ساماندهی تپه اسلام آباد کرج پیگیری می شود.
چنانچه سازمان شهرداری های کشور وام 5 میلیارد ریالی به شهرداری کرج بپردازد طرح ساماندهی تپه اسلام آباد پیگیری می شود .
به گزارش خبرنگار خبرگزاری مهر از کرج ، صبح امروز در یکصد و هشتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر کرج لایحه در خواست وام 5 میلیارد ریالی شهرداری کرج از سازمان شهرداری های کشور درزمینه ساماندهی تپه اسلام آباد مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت .
تپه اسلام آباد در بافت مرکزی شهر کرج واقع است و خانه های موجود دراین منطقه از قدمت طولانی برخوردار هستند و اغلب آنها غیر قانونی ساخته شده اند و اکنون 189 واحد مسکونی آن درحال ریزش است به همین علت دادستان کرج دستور رسیدگی به این مسئله را به ستاد حوادث غیرمترقبه شهرستان داده است.
شهرداری کرج در همین زمینه درخواست دریافت وام را با تصویب شورای اسلامی شهر به سازمان شهرداری های کشور ارسال کرده است تا در صورت پرداخت وام طرح ساماندهی تپه اسلام آباد پیگیری شود .
شهناز قربانی دبیر شورای اسلامی شهر کرج در این زمینه گفت : معضلات تپه اسلام آباد به تمام ارگان ها وسازمان ها مربوط می شود و کمک تمام مسئولان برای رسیدگی به این معضل ضروری است .
قربانی یاد آور شد : در چند سال گذشته این طرح بدلیل نبود بودجه متوقف شده و ساماندهی این تپه که عموم ساکنان آن از اقشار آسیب پذیر هستند نیمه کاره رها شده است و امید است با پرداخت وام توسط سازمان شهرداری های کشور این بار برای رفاه حال شهروندان طرح به سرعت به اتمام برسد .
گفتنی است ، تپه اسلام آباد و در اصطلاح مردم کرج "زورآباد" ازمناطقی است که طرح ساماندهی آن از سالهای قبل و در دوران نمایندگی دو نماینده قبلی کرج در مجلس شورای اسلامی آغاز شده و به دلایل گوناگون از جمله کمبود بودجه تا کنون به پایان نرسیده است .

[خبر گزاری مهر]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.