جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۸/۰۳/۲۸

آخرین وضعیت پروژه ادامه همت

پروژه ادامه همت که از سال 89 در دستور کار قرار گرفته است؛ 14.6 کیلومتر طول دارد و از انتهای منطقه 22 شهر تهران آغاز و با گذر از شمال کرج به جاده چالوس وصل می‌شود؛ اتمام این پروژه می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش ترافیک استان البرز داشته باشد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، این پروژه تا حد زیادی گرفتار معارضی شهرک المهدی شده بود.

از نکات جالب این پروژه می‌توان به مشخص کردن زمان‌هایی متفاوت برای افتتاح آن اشاره کرد؛ مثلاً سید حسین میرشفیع معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های کشور در دی ماه سال گذشته از افتتاح این پروژه در پایان اسفند 96 خبر داده بود.

استاندار البرز در همان موقع ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت پروژه گفته بود که اگر کار با همین روند پیش برود تا شب عید لاین رفت آن باز خواهد شد.

کمی بعد و در یکم بهمن ماه 96، معاون اول رئیس جمهور طی بازدیدی از پروژه گفته بود که این پروژه تا چند ماه دیگر به اتمام می‌رسد.

یک ماه بعد؛ تقی رضایی مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز بهره‌برداری از این پروژه را منوط به حل مشکل شهرک المهدی دانسته و اعلام کرده بود در صورت حل این مشکل تا آخر اسفند یک لاین پروژه قابل بهره‌برداری است.

چند روز پس از این اظهار نظر، معاون وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید دوباره از این پروژه گفته بود که پیشرفت کار مطلوب است و پیش‌بینی می‌شود تا خردادماه 97 شاهد تکمیل بخشی از این مسیر باشیم.

حال با نزدیک شدن به پایان خرداد ماه، معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام پروژه تا پایان سال 97 خبر داد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.