جامعه نابينايان شهرستان کرج

۹۵/۰۷/۲۴

آب در آتشگاه جریان می‌یابد

دهیار روستای آتشگاه از اختصاص 15 میلیارد ریال برای تامین آب شرب این روستای هدف گردشگری خبر داد.

مهدی خدابنده‌لو در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهار کرد: با توجه به پرآب بودن چشمه‌های این روستا در سال جاری و همچنین با مدیریت درست و جیره بندی آب روند کارها بسیار خوب پیگیری شد و روستاییان از آب کافی بهره‌مند بودند و همین باعث شد تا امسال مشکل کمبود آب در این روستا به حداقل برسد.
وی افزود: همچنین کمتر از دوماه پیش پروژه آبرسانی به روستای آتشگاه با 15 میلیارد ریال اعتبار دولتی آغاز به کار کرده است که پیش بینی می‌شود در اواسط سال 97 تکمیل و مشکل آب شرب روستا به طور کامل رفع شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به معضلات ترافیکی این روستا به دلیل حجم بالای تردد اشاره کرد و گفت: اخیرا مسیری از آتشگاه به جاده چالوس باز شده است که معضلات ترافیکی روستا را کاهش و به افزایش تعداد گردشگران منجر شده است.
خدا بنده‌لو با تاکید بر موقعیت گردشگری و طبیعت بسیار زیبای این روستا از لزوم تعریض مسیر دسترسی به آتشگاه گفت و اعلام کرد: متاسفانه پل ابتدای روستا به عنوان یک گره ترافیکی سبب ایجاد مخاطرات جانی شده است .
وی در پایان خاطر نشان کرد: عملیات تعریض این جاده با قیر رایگانی که از سوی اداره راه و شهرسازی اعطا می‌شود در آینده انجام خواهد شد.

[ایسنا]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.