جامعه نابينايان شهرستان کرج

۸۸/۱۲/۱۰

سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در کرج برپا شد.

رئیس مجمع امور صنفی کرج گفت: سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره سال جاری با نظارت اداره بازرگانی و مجمع امور صنفی در این شهرستان برپا شد.

رئیس مجمع امور صنفی کرج گفت: سه نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره سال جاری با نظارت اداره بازرگانی و مجمع امور صنفی در این شهرستان برپا شد.
حسن ساسانی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرج افزود: به منظور تسهیل در تامین مایحتاج شهروندان و دسترسی آسان به مراکز فروش فوق العاده نمایشگاه بهاره در سه نقطه فردیس، مجتمع تجاری پارسیان و میدان امام (ره ) از امروز تا 24 اسفند برپا شده است.
وی اظهار داشت: در بیش از 450 غرفه این نمایشگاهها اقلام ضروری شب عید از جمله پوشاک، کیف و کفش، خواروبار، آجیل و دیگر مایحتاج مردم با 15 درصد زیر قیمت بازار عرضه می شود.
ساسانی بیان داشت: علاوه بر راه ‌اندازی این نمایشگاهها، برخی از واحدهای صنفی کرج نیز با نظارت دستگاه‌های ذیربط در روزهای آخر سال اقدام به فروش فوق‌العاده می کنند.
وی گفت: ناظران مجمع امور صنفی با همکاری اداره بازرگانی بر قیمتهای اصناف نظارت می کنند و شهروندان در صورت مشاهده تخلفات می توانند مراتب را به بازرسی مجمع و اداره بازرگانی گزارش کنند.
نمایشگاه فروش بهاره سالهای گذشته نیز در مکانهای فوق در کرج برگزار شده است و از استقبال خوبی از سوی مردم برخوردار شده است.

[خبرگزاری مهر]

 

اخبار کرج از روزنامه ها و هفته نامه های محلی انتخاب می گردند، اين سايت هيچ مسووليتی در قبال صحت و سقم اين اطلاعات ندارد.

صفحه نخست
اخبار کرج
شهروندان و مسوولين
فروشگاه اينترنتی

 
راهنمای ۱۱۸
118 استان تهران
تلفن‌های ضروری
اطلاعات اصناف

معرفی شرکت شما
 

اطلاعات شهری
تاريخچه کرج
گردشگاه‌های طبيعی
مکانهای تاريخی
پيش بينی آب و هوای کرج
برنامه سينماها
نقشه حرکت مترو
زمان حرکت مترو از کرج
زمان حرکت مترو از گلشهر
گالری عکس
 
تفريحی
پخش زنده تلويزيونهای ايران
فال حافظ
طالع بينی

تماس با ما
نظر خواهی

 
  کليه حقوق اين وب سايت متعلق به شبکه اطلاعات شهری کرج ميباشد.
برداشت مطلب با ذکر منبع و لينک به وب سايت بلامانع است.
با حمايت شبکه اينترنت پرديس.